Kan je ook niet wachten tot het festivalseizoen begint? Wij ook niet. Om alvast een beetje in de stemming te komen organiseren festival foodtrucks Mister Makan en Bada Bing een pop-up kitchen die onze festivalhonger voorlopig even stilt.
Update 15 maart:
Vanwege scherpe nieuwe maatregelen van premier Rutte en RIVM hebben we besloten om onze Pop-Up te verschuiven naar de eerste twee weken van November.
In de eerste twee weken van November wordt de keuken van de populaire Kopstootbar overgenomen door je favoriete satébakkers en hamburgermasters van Mister Makan en Bada Bing. Voor een donnie (lees: tientje) scoor jij je lievelingsburger- of saté op het gezellige Leidseplein en waan je je even in de festivalse sferen. Hallo summer vibes!
